MebelOne

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Meble kuchenne na wymiar

Najwięcej czasu spędza się w kuchni. To tutaj toczy się życie rodzinne. Dobrze wykonane i dobrane meble kuchenne potrafią stworzyć wyjątkową aranżację, która będzie dostarczać wielu niezapomnianych wrażeń estetycznych. Nasze kuchnie sprawią, że gotowanie obiadu czy inne czynności wykonywane w ramach wizyt kuchennych staną się odtąd wielką przyjemnością.

Oferta mebli kuchennych wykonywanych przez Mebel One jest wyjątkowo obszerna. Od tradycyjnych form poprzez standardowe, aż do tych całkowicie nowoczesnych. Każdy znajdzie u nas swoje wymarzone meble kuchenne. Posiadamy również bogatą gamę kolorystyczną oraz duży wybór materiałów z jakich tworzymy nasze kuchnie.

W Mebel One dbamy by nasze meble wyposażone były wiele przydatnych komór, przegród i szuflad, gdzie bez problemu można schować wszystkie produkty spożywcze i środki czystości. Dzięki takim rozwiązaniom utrzymanie porządku jest bardzo łatwe, a szybkie znalezienie potrzebnych rzeczy nie sprawi żadnego problemu. Na życzenie klienta nasze kuchnie wyposażamy w wiele nowoczesnych systemów, które zapobiegają obijaniu drzwiczek, szuflad. Możemy je zabezpieczyć przed małymi dziećmi, nie dopuszczają do trzaskania czy otwierania szafek i szuflad.

Zdając się na nasze doświadczenie i fachowość otrzymacie Państwo piękny i solidny produkt, który będzie Wam niezawodnie służył przez wiele lat.

Zapraszamy zainteresowanych z Tarnobrzega i nie tylko!

Głównym przedmiotem naszej działalności jest:

produkcja mebli sklepowych na zamówienie,

produkcja lad sklepowych oraz recepcyjnych,

produkcja gablot i witryn szklanych,

produkcja regałów z płyty,

sprzedaż elementów wyposażenia sklepów różnych branż,

produkcja mebli biurowych,

produkcja mebli hotelowych.

Mebel1 na TwitterzeMebel1 na FacebookuMebel1 w Google

Niech w Waszych wnętrzach zamieszka MebelOne.

Współpracujemy z: www.hitech-media.pl

Oferujemy usługi frezowania CNC oraz usługi oklejania krzywoliniowego, meble na wymiar.
Wytwarzamy oraz montujemy: meble sklepowe, stojaki regały ekspozytory POS.

(C) 2010 - 2019 "MEBEL1" Tarnobrzeg Produkujemy meble na wymiar | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies