MebelOne

Stojaki regały ekspozytory POS

Przykładowa galeria ekspozytorów:

Ekspozytory
Ekspozytory
Ekspozytory
Ekspozytory
Ekspozytory
Ekspozytory
Ekspozytory
Ekspozytory
Ekspozytory
Ekspozytory
Ekspozytory
Ekspozytory
Ekspozytory
Ekspozytory
Ekspozytory
Ekspozytory
Ekspozytory
Ekspozytory
Ekspozytory
Ekspozytory
Ekspozytory
Ekspozytory
Ekspozytory
Ekspozytory
Ekspozytory

Poniżej prezentujemy Państwu listę ekspozytorów, które jesteśmy w stanie wykonać według potrzeby Klienta.

 

Wyroby z drutu

Zajmujemy się produkcją wyborów z drutu wedle potrzeb Klientów. Jesteśmy w stanie dostarczyć półprodukty z drutu, półprodukty i kompletny wyrób. Do produkcji używamy stali czarnej oraz drutu nierdzewnego. Zapewniamy dostępne powłoki: lakier proszkowy, ocynk i chrom.

Stojaki na nasiona

Wedle zapotrzebowania posiadamy kolekcję stojaków na nasiona.

Stojak z zawieszkami i koszami

Stojak "stand" zawiera listwy z zawieszkami i koszami magazynowymi wraz z możliwością regulacji pionowego ich rozstawu. Ekspozytor ten posiada dużą powierzchnię do zadrukowania. Stojak ten jest metalowy (profil prostokątny, blacha i drut) oraz PCV. Całość pomalowana jest proszkowo.

Wymiary:
Wysokość: 1730 mm
Szerokość: 460 mm
Głębokość: 350 mm
Ilość zawieszek: 28 sztuk
Ilość koszy: 2 sztuki

Regał sklepowy (perforowany z półkami i eurozawieszką)

Regał jest w całości metalowy. Dzięki swojej konstrukcji umożliwia przenoszenie dużego obciążenia. Ściana ekspozycyjna wypełniona jest europerforacją. Dzięki temu można płynnie regulować zawieszenia eurohaków. Wysokość półek wykonanych z pełnej blachy również podlega regulacji. Specyficzna konstrukcja pozwala na dowolną konfigurację w kwestii ilości półek i zawieszek. Istnieje możliwość pomalowania stojaka na więcej niż jeden kolor.

Wymiary:
Wysokość: 2000 mm
Szerokość: 1000 mm
Głębokość: 460 mm

Dyspenser wisząco-stojący na płatki śniadaniowe

Zaletą dyspensera jest możliwość ustawienia na ladzie przykasowej, lub powieszenia na krawędziach półek sklepowych. Jego boki oraz tablica górna wykonane są z tektury litej, nadającej się na nadruk offsetowy w pełnym kolorze. Ekspozytor wykonany z drutu stalowego, malowany proszkowo. W zestawie komplet imadeł pozwalających na zamontowanie podajnika do półek sklepowych.

Wymiary:
Wysokość: 750 mm
Szerokość: 150 mm
Głębokość: 200 mm

Stojak obrotowy ladowy

Jest to lekki i obrotowy stojak ladowy. Wykonany z drutu i rurki stalowej. Całość malowana proszkowo w danym kolorze palety RAL.

Wymiary:
Wysokość: 500 mm
Średnica: 300 mm
Ilość haków: 12 szt.

Stojak na kartusze i opakowania z klejami, fugami

Ekspozytor wyposażony jest w podajnik grawitacyjny z drutu na 80 kartuszy z silikonami lub klejami. Posiada on również 3 wzmocnione półki z drutu oraz dodatkowe miejsce pod grafikę reklamową. Cały wykonany jest z profili stalowych i drutu, malowany proszkowo. Miejsca pod grafikę wykonane z tworzywa sztucznego.

Wymiary:
Wysokość: 1750 mm
Szerokość: 450 mm
Głębokość: 400 mm

Stojak na piłki sportowe

Stojak do ekspozycji piłek sportowych różnego rodzaju. Ekspozytor ma 5 niezależnie obracających się półek, dzięki temu zawartość stojaka może przeglądać więcej niż jedna osoba w tym samym czasie. Stojak zrobiony jest z metalu (profil zamknięty, rurka okrągła i drut), a cały pomalowany proszkowo.

Wymiary:
Wysokość: 1800 mm
Średnica: 840 mm

Stojak na foldery A3

Stojak z 2 półkami na foldery, ulotki i katalogi formatu A3. Dodatkowo w górnej części posiada kieszeń z PCV do ekspozycji materiałów promocyjnych, w dolnej natomiast przestrzeń do zmagazynowania ulotek. Wkonany jest z metalu (profile zamknięte, blacha, drutu) oraz PCV. Całość pomalowana jest proszkowo.

Wymiary:
Wysokość: 1750 mm
Szerokość: 500 mm
Głębokość: 500 mm

Stojak z hakami zespolonymi i koszem

Ekonomiczny stojak podłogowy - dzięki swojej lekkiej i wytrzymałej konstrukcji stalowej. Ekspozytor posiada listwy z hakami zespolonymi i możliwością ich regulacji (wysokość). Całość malowana jest proszkowo - w wybranym kolorze palety RAL. W górnej części można zamontować dodatkową tablicę (na nadruk).

Wymiary:
Wysokość: 1700 mm + tablica
Szerokość: 700 mm
Głębokość: 350 mm
Ilość koszy: 1 szt.
Ilość haków: 68 szt.

Stojak podłogowy, kratowy z koszami

Jest to dość stojak, o lekkiej i wytrzymałej, konstrukcji stalowej. Jest tani i niezwykle elastyczny w użytkowaniu. Dzięki dowolnej ilości haków oraz koszy zawieszanych na różnych wysokościach. Jest to model składany. Całość malowana jest proszkowo w wybranym kolorze palety RAL. W górnej części stojaka jest wymienna tablica PCV pod nadruk.

Wymiary:
Wysokość: 1750 mm + tablica
Szerokość: 650 mm
Głębokość: 380 mm
Ilość koszy i haków: dowolna.

Stojak na kosmetyki samochodowe

Regał ekspozycyjno-sprzedażowy wykonany jest z metalu, z elementami tworzywa sztucznego. Panele boczne wykonane są z bezbarwnej Plexi - dzięki czemu, eksponowane produkty są bardzo dobrze widoczne z każdej strony stojaka. U dołu umieszczona jest otwierana szafka, do składowania produktów przeznaczonych dla późniejszego zatowarowania.

Wymiary:
Wysokość: 1850 mm
Szerokość: 600 mm
Głębokość: 400 mm
Ilość półek: 4 szt. + szafka

Stojak wodę mineralną i napoje (np. PET 1,5 litra x 96 butelek lub PET 0,5 litra x 160 sztuk).

Regał posiada 32 prowadnice do zawieszenia butelek. Każdy komplet prowadnic posiada metalową listwę pod naklejkę lub pod plastikową listwę cenową. W górnej części znajduje się tablica komunikująca, która jest demontowalna. Konstrukcja ta jest składana, dzięki czemu staje się on wygodniejszy do transportu. Całość malowana jest proszkowo.

Wymiary:
Wysokość: 1650 + 300 mm (toper)
Szerokość: 640 mm
Głębokość: 620 mm
Pojemność: 160 x PET 0,5 l. lub 96 x PET 1,5 l.

Stojak na wodę dwustronny

Regał posiada 16 prowadnic do zawieszania butelek PET 0,5 - 1,5 litra, oraz 10 uchwytów pod butelki PET 5 litra. Nad każdą grupą prowadnic umieszczona jest metalowa listwa pod naklejkę lub plastikową listwę cenową. W górnej części stojaka umieszczona jest demontowalna tablica informacyjna. Ekspozytor jest składany, dzięki temu jest wygodny w transporcie. Całość lakierowana jest proszkowo.

Wymiary:
Wysokość: 1650 + 300 mm (toper)
Szerokość: 640 mm
Głębokość: 620 mm
Pojemność: 160 x PET 0,5 l. lub 96 x PET 1,5 l. + 10 x PET 5 l.

Stojak na wodę mineralną 5 litrów (PET 5 l. x 12 butelek)

Ekspozytor ten posiada 12 uchwytów na butelki 5 litrowe które układają się kaskadowo. U góry umieszczona jest tablica pod reklamę. Całość lakierowana jest proszkowo. Stojak jest składany i swobodnie mieści się on w pudełku kartonowym o wymiarach 950 x 580 x 450.

Wymiary:
Wysokość: 1600 + 250 mm (toper)
Szerokość: 420 mm
Głębokość: 400 mm
Pojemność: 12 x PET 5 l.

Stojak podłogowy na wodę mineralną (PET 5 l. x 20 butelek)

Ekspozytor ten posiada 20 uchwytów na butelki 5 litrowe. U góry znajduje się tablica reklamowa. Całość lakierowana jest proszkowo.

Wymiary:
Wysokość: 1600 + 250 mm (toper)
Szerokość: 1000 mm
Głębokość: 400 mm
Pojemność: 20 x PET 5 l.

Stojak półkowy na napoje energetyczne

Regał z półkami metalowymi i obszernym miejscem na reklamę. Konstrukcja spawana co pozwala na umiejscowienie zatowarowanego stojaka bezpośrednio w sklepie. Stalowe części malowane są proszkowo, a tablica informacyjna wykonana jest z elastycznego PCV (z nadrukiem UV).

Wymiary:
Wysokość: 1800 mm
Szerokość: 600 mm
Głębokość: 400 mm

Stojak sklepowy z półkami

Regał półkowy o lekkiej konstrukcji, z dużą nośnością (do 250 kg), oraz dużą powierzchnią na reklamę. Konstrukcja nośna i półki wykonane są ze stali malowanej proszkowo, a elementy informacyjne z lekkiego, elastycznego tworzywa (ze standardowym nadrukiem UV).

Wymiary:
Wysokość: 1750 mm
Szerokość: 800 mm
Głębokość: 450 mm
Ilość półek 5 szt.

Stojak sklepowy z półkami

Lekki stojak z 4 półkami. U dołu każdej półki wkładka z płyty PCV - do przedstawienia drobnych produktów. Na górze jest wymienna tablica z PCV do nadruku. Ekspozytor jest metalowy (profil zamknięty, drutu) i PCV, a po całości malowany proszkowo.

Wymiary:
Wysokość: 1640 mm bez tablicy
Szerokość: 600 mm
Głębokość: 400 mm
Ilość półek 4 szt.

Ekspozytor na foldery z wyświetlaczem LCD

Ekspozytor: katalogów, ulotek i folderów. Zawiera wyświetlacz LCD 7", na którym można odtwarzać uprzednio przygotowane prezentacje video. Stojak wyposażony jest w półkę segregatora, oraz dodatkowe półki (w ilości trzech) na ulotki. Całość wykonana jest z blachy. Ekspozytor malowany jest proszkowo w dowolnie wybranym kolorze.

Wymiary:
Wysokość: 1570 mm
Szerokość: 400 mm
Głębokość: 450 mm

Paleta ekspozycyjna na rolki z geowłókniną

Ekspozytor wykonany na bazie drewnianej palety przemysłowej z nadbudową (ze stali i PCV). Konstrukcja stalowa z siatką z drutu i obudowana płytami z lekkiego PVC. Taka konstrukcja pozwala na swobodny transport wypełnionego regału (z pomocą wózków paletowych oraz widłowych).

Wymiary:
Wysokość: 1800 mm bez tablicy
Szerokość: 600 mm
Głębokość: 800 mm
Powierzchnia podstawy 1/2 palety euro.

Stojak do ekspozycji próbek tynków ściennych

Stojak reklamowy z wymiennymi panelami do ekspozycji. Wykonany z metalu, z elementami tworzywa sztucznego. Jest składany z niedużych części co zapewnia łatwy transport i sposób magazynowania.

Wymiary:
Wysokość: 1800
Średnica: 1500 mm

Stojak obrotowy, ladowy, kratowy

Stojak ladowy z 3 ścianami do ekspozycji. Display ma możliwość swobodnego przesuwania haków w dowolnej ilości. U góry są 3 wsuwane tablice PCV na nadruk. Na nóżkach z drugu są plastikowe nakładki do zabezpieczenia przed uszkodzeniem blatu lady. Stojak jest obrotowy, a składa się z blachy i drutu (pomalowane proszkowo), i rury.

Wymiary:
Wysokość: 800 mm
Szerokość: 350 mm
Wysokość tablicy pod nadruk: 100 mm

Stojak ladowy z zawieszkami antykradzieżowymi

Ekspozytor o lekkiej konstrukcji, wykonany z drutu, 18 haków o trzech rozstawach do ekspozycji produktów o różnej szerokości. Stojak posiada wysuwaną tablicę PCV pod nadruk. Jego dużym plusem są haki, które utrudniają ściągnięcie produktów przez Klienta - produkt podaje sprzedawca.

Przykładowe wymiary:
Szerokość: 600 mm
Wysokość: 700 mm
Długość haków: 150 mm
Wysokość tablicy pod nadruk: 100 mm

Stojak naladowy z pasami zawieszek

Stojak naladowy wykonany z drutu oraz łatwo wymienialnymi reklamami PCV. Elementy stalowe pomalowane proszkowo, a tablice PVC zadrukowane sitodrukiem.

Wymiary:
Wysokość: 600 mm
Szerokość: 400 mm
Głębokość: 300 mm
Ilość haków: 6 szt.

Stojak podłogowy z półkami z blachy

Jest wytrzymały - wytrzymuje obciążenia (do 500 kg). Wykonany z metalu (pomalowany proszkowo wybranym kolorze z palety RAL). Istnieje możliwość wykonania z regulacją wysokości półek. U góry miejsce na tablicę informacyjną.

Wymiary:
Wysokość: 1600 mm + tablica
Szerokość: 900 mm
Głębokość: 400 mm
Ilość półek: 3-6 szt.

Stojak na foldery A4

Stojak z kieszeniami formatu A4. Wykonany jest ze stalowej rurki oraz drutu. Posiada szybko składaną podstawę, co ułatwia transport. Display malowany w wybranym kolorze.

Wymiary:
Wysokość: 1500 mm + tablica reklamowa
Szerokość: 350 mm
Głębokość: 400 mm
Format kieszeni: A4
Ilość kieszeni: 7 szt.

Stojak reklamowy na aluminiowe felgi samochodowe

Solidny stojak do ekspozycji alufelg samochodowych. Znaczna powierzchnia reklamowa z tworzywa drukowana jest metodą UV o jakości fotograficznej! Tablica informacyjna jest wymienna. Pozwala to na przeprowadzanie szybko-rotacyjnych akcji promocyjnych.

Wymiary:
Wysokość: 1780 mm
Szerokość: 700 mm
Głębokość: 350 mm
Ilość eksponowanych alufelg: 3-6 szt.

Stojak przykasowy

Wykonany jest z drutu stalowego (pomalowanego proszkowo). Najczęściej ustawiany jest przy kasach i centralnych punktach stoiska. Składana konstrukcja umożliwia łatwy transport i składowanie.

Wymiary:
Wysokość: 1400 mm bez tablicy górnej
Szerokość: 1100 mm
Głębokość: 700 mm
Ilość haków: dowolna
Ilość półek: 2 szt.

Stojak ladowy na magnesy lodówkowe

Stojak ladowy - obrotowy, z 60 kieszeniami. Display to lekka i pojemna konstrukcja, wyposażona dodatkowo w uchwyt na wymienną tablicę promocyjną. Całość z metalu (rura, drut). Stojak malowany proszkowo.

Wymiary:
Wysokość: 530 mm
Szerokość: 320 mm
Głębokość: 320 mm

Stojak podłogowy na magnesy lodówkowe

Stojak obrotowy, podłogowy z 92 kieszeniami. Display to lekka i pojemna konstrukcja z drutu wyposażona dodatkowo w uchwyt na wymienną tablicę informacyjną. Konstrukcja z kieszeniami, umieszczona jest u dołu, wykonanej z rury i profili stalowych. Ekspozytor ma układ jezdny, a stojak pomalowany jest proszkowo.

Wymiary:
Wysokość: 1800 mm
Szerokość: 500 mm
Głębokość: 500 mm

Kosz przykasowy, przyladowy

To jeden z najważniejszych elementów zwiększający "zakupy impulsowe". Skonstruowany tak, aby zajmował jak mało miejsca, a jednocześnie był wystarczająco pojemny. Jest najchętniej wykorzystywany przy sprzedaży produktów z branży FMCG. W przedniej części kosza znajduje się metalowa listwa pod naklejkę z grafiką lub listwę cenową z PCV. Podajnik wykonany z drutu o średnicy 2,5 - 4 mm i blachy stalowej 1 mm. Całość malowana proszkowo.

Przykładowe wymiary:
Długość: 660 mm
Głębokość: 100 mm
Wysokość: 70 mm

Stojak sklepowy - ladowy z euro hakami

Popularne rozwiązanie, wykonany z drutu i blachy stalowej. Posiada 9 haków o stałym ustawieniu. Mieści się niedużym pudełku, dzięki czemu często kolportowany jest do punktów sprzedaży z pełnym zatowarowaniem.

Przykładowe wymiary:
Wysokość: 500 mm
Szerokość: 245 mm
Długość haków: 200 mm
Rozstaw haków w poziomie: 75 mm
Rozstaw haków w pionie: 100 mm

Stojak ladowy, obrotowy na lakiery do paznokci

Display zaprojektowany do prezentacji szklanych buteleczek z lakierami do paznokci. Część ekspozycyjna obracana jest wokół własnej osi, co umożliwia wygodny i szybki przegląd eksponowanych produktów. Stojak jest niedużych rozmiarów i dosyć pojemny, dzięki temu jest chętnie przyjmowany w punktach sprzedaży. Display obrotowy wykonany jest z drutu o średnicy 3 - 5 mm i rurki stalowej. Całość pomalowana jest proszkowo lakierami odpornymi na ścieranie.

Przykładowe wymiary:
Wysokość: 320 mm
Szerokość: 330 mm
Głębokość: 230 mm

I pozostałe:

 • Stojaki na kartki okolicznościowe z koszem.
 • Stojaki na kartki okolicznościowe "mini".
 • Stojak na kartki okolicznościowe "midi".
 • Stojak na kartki okolicznościowe "max".
 • Ekspozytor z pasami zawieszek, uchwytem na logo (wersja ekonomiczna).
 • Ekspozytor z kratą i uchwytem na logo (wersja ekonomiczna).
 • Stojak obrotowy - na torby papierowe.
 • Ekspozytor na kartki okolicznościowe i torby papierowe.
 • Stojak na słoiki.
 • Stojak reklamowy na zasłony i firany.
 • Stojak obrotowy na muliny i nici.
 • Stojak podświetlany z zawieszkami.
 • Stojak podłogowy z półkami.
 • Stojak nadlodówkowy na butelki typu PET.
 • Koszyczek ladowy.
 • Stojak reklamowy z zawieszkami.
 • Stojak kratowy z pasami zawieszek.
 • Ekspozytor wiszący na kosmetyki.
 • Panel wiszący na prasę.
 • Stojak z półkami.
 • Stojak półkowy.
 • Prezenter na torebki damskie.
 • Stojak ladowy obrotowy z zawieszkami.
 • Stojak podłogowy na kalendarze.
 • Stojak podłogowy, kratowy na kalendarze.
 • Stojak podłogowy na blistry z bateriami.
 • Stojak podłogowy, obrotowy na blistry z bateriami.
 • Podajnik grawitacyjny na puszki z orzeszkami ziemnymi.
 • Regał na papier czerpany.
 • Stojak na pocztówki typu standard.
 • Rozkładany stojak na pocztówki.
 • Stojak na pocztówki.
 • Składany regał podłogowy.
 • Stojak podłogowy na prażynki.
 • Display ladowy.
 • Regał podłogowy z półkami z drutu.
 • Prezenter na torebki damskie.
 • Stojak na ulotki.
 • Stojak podłogowy na parapety.
 • Podajnik wiszący na blistry.
 • Stojak podłogowy na parapety.
 • Ekspozytor podłogowy, obrotowy.
 • Ekspozytor podłogowy, panelowy.
 • Stojak na okulary, panelowy.
 • Stojak na okulary, obrotowy.
 • Stojak ladowy na chipsy.
 • Regał na artykuły BHP.
 • Stojak reklamowo - handlowy na zabawki.
 • Podajnik grawitacyjny, ladowy na puszki z napojami energetycznymi.
 • Prezenter ladowy na paski.
 • Display na słodycze.
 • Regał z drutu na obuwie.
 • Stojak ladowy, obrotowy.
 • Prezenter podłogowy.
 • Display z układem jezdnym.
 • Ekspozytor na zabawki.
 • Regał ladowy.
 • Regał podłogowy.
 • Panel ścienny z blachą perforowaną pod zawieszkę z drutu.
 • Display podłogowy z blachy perforowanej i zawieszkami z drutu.
 • Display podłogowy na papier czerpany.
 • Stojak reklamowy z podstawą chromowaną do ekspozycji garnków.
 • Stojak obrotowy z podstawą chromowaną do ekspozycji garnków.
 • Stojak z regulowaną wysokością półek.
 • Display ladowy z drutu, z brandingiem PCV.
 • Ekspozytor desek podłogowych.
 • Stojak obrotowy na serwetki papierowe.
 • Podajnik z drutu na "shakery".
 • Prezenter wiszący na książki.
 • Wieszak z drutu na kubki porcelanowe.
 • Prezenter felg aluminowych.
 • Koszyk na bidony.
 • Stojak na akumulatory.
 • Podajnik grawitacyjny na napoje energetyczne.
 • Stojak ladowy na akcesoria kosmetyczne.
 • Ekspozytor ladowy na akcesoria kosmetyczne.
 • Ekspozytor ladowy na karty/magnesy.
 • Stojak na płyty CD, DVD, Blue-Ray.
 • Stojak ekspozycyjny na artykuły AGD.
 • Stojak składany na pocztówki, widokówki.
 • Display na słuchawki.
 • Ekspozytor na rowery.
 • Podajnik grawitacyjny na puszki.
 • Stojak z monitorem LCD.
 • Stojak do ekspozycji roweru.
 • Półka do ekspozycji telefonów, aparatów.
 • Stojak informacyjny z wyświetlaczem multimedialnym.
 • Kosz szperacz.
 • Stojak na ulotki, katalogi typu "Z".
 • Ekspozytor kolorów.
 • Stand na wodę dwustronny.
 • Regał ekspozycyjny na karmę dla zwierząt.
 • Stojak degustacyjny.
 • Ekspozytor na piłki.
 • Stojak na opony.
 • Regał perforowany z belkami na haki do wysokich obciążeń.
 • Stojak na wycieraczki.
 • Stojak na ulotki, foldery, katalogi.
 • Stojak z tablicą "OWZ".
 • Potykacz.
 • Stojak na katalogi.
 • Podajnik na gazetki.
 • Stojak na katalogi ECO.
 • Stojak na gazetki.
 • Lekki regał półkowy.

Głównym przedmiotem naszej działalności jest:

produkcja mebli sklepowych na zamówienie,

produkcja lad sklepowych oraz recepcyjnych,

produkcja gablot i witryn szklanych,

produkcja regałów z płyty,

sprzedaż elementów wyposażenia sklepów różnych branż,

produkcja mebli biurowych,

produkcja mebli hotelowych.

M1 na TwitterzeM1 na FacebookuMebel1 w Google

Niech w Waszych wnętrzach zamieszka M1.

Współpracujemy z: formpos.com

Oferujemy usługi frezowania CNC oraz usługi oklejania krzywoliniowego, meble na wymiar.
Wytwarzamy oraz montujemy: meble sklepowe, stojaki regały ekspozytory POS.

(C) 2010 - 2024 "M1" Tarnobrzeg Produkujemy meble na wymiar | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies